businessman touching the tip of a bar chart 1

2 листопада 2020 року рейтинговий комітет РА Експерт-Рейтинг оновив довгостроковий кредитний рейтинг емітента ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» та присвоїв рейтинг облігаціям ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» серії А, серії В та серії С на рівні uaАА.

Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaАА характеризується дуже високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Приймаючи відповідне рішення, Агентство керувалось висновками, зробленими в процесі аналізу фінансової звітності ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» за дев’ять місяців 2020 року, а також особливої та регулярної інформації Компанії як емітента цінних паперів.

Зниження рівня ділової активності в країні на фоні карантинних обмежень не вплинуло негативно на платіжну дисципліну клієнтів ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА». Зокрема, станом на 30.09.2020 року частка в лізинговому портфелі договорів, за якими мали місце затримки зі сплати лізингових платежів на понад ніж 30 днів, становила всього 0,67%. Вивчення Агентством відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі судових рішень, свідчить про те, що на момент оновлення рейтингу ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» не виступало учасником судових процесів, які могли б суттєво негативно вплинути на його фінансовий стан.

Вагомим фактором, що позитивно впливає на рівень кредитного рейтингу ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА», є потенційний рівень фінансової підтримки від його власника – ABH Ukraine Limited, фінансові можливості материнської компанії (ABH Holdings SA) та можливості, які дає співробітництво щодо кредитної підтримки зі спорідненою структурою – АТ «АЛЬФА-БАНК» (Україна).

Таким чином, аналіз даних фінансової звітності ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» за дев’ять місяців 2020 року, а також особливої та регулярної інформації Компанії як емітента цінних паперів показав: зростання власного капіталу, збільшення чистого доходу, прибуткову діяльність та приріст вартості лізингового портфеля Компанії на фоні його високої диверсифікації за клієнтами та низької частки договорів, за якими мали місце прострочені платежі.

Новини

Аванс від 0% на гібриди та електрокари

8 вересня 2021

Світ стрімко змінюється і майбутнє вже зовсім поруч. Ти прогресивний та ефективний і йдеш у ногу з часом? Тоді ти в курсі, що головні тренди – економія та екологія. Альфа-лізинг пропонує...

Детальніше

Альфа-Лізинг - Вибір Країни

30 липня 2021

Компанія «Альфа-Лізинг Україна» отримала одну з найпрестижніших нагород «Вибір Країни 2020» в номінації «Експертна оцінка». Ми щиро вдячні організаційному комітету за довіру і визнання на національному рівні.

Детальніше

Пропозиція «Альфа-Фермер» від Альфа-Лізинг – аванс від 10% на сільгосптехніку

8 липня 2021

Ти вже плануєш, розпочав чи, може, завершуєш свою збиральну кампанію? І як тобі твоя техніка і обладнання? Задоволений?

Детальніше