Автодилери | Постачальники сільгосптехніки | Страхові компанії | Компанії GPS моніторингу | Постачальники вантажної техніки

Автодилери


Альфа-Лізинг співпрацює з провідними офіційними дилерськими мережами та імпортерами України відомих марок автомобілів. Довгострокове співробітництво дає можливість здійснювати закупівлю на вигідних умовах від дилерів-партнерів.

Логотип Італмоторс Україна

Італмоторс Україна

«Італмоторс Україна» — найбільший офіційний дилер Fiat, Alfa Romeo , Lancia, Abarth в Україні.

Історія компанії починається з 2006 року, мережа нараховує 4 автосалони в Києві. При автосалоні діє спеціалізована сервісна станція «Італмоторс Україна», сертифікована для гарантійного і пост-гарантійного обслуговування автомобілів Fiat Group, а також реалізації запчастин і аксесуарів.

Логотип Mazda Авто-Імпульс

Mazda «Авто-Імпульс»

Офіційний дилерський центр Mazda «Авто-Імпульс» на Дніпросталівській у місті Дніпрі - сучасний концептуальний автоцентр формату 3S.

До послуг відвідувачів автоцентру - широкий вибір автомобілів Mazda по моделями, кольорами, комплектацією; програми фінансування за участю провідних українських банків і лізингових компаній; спеціалізований сервісний центр Mazda з сучасним обладнанням і спеціальним інструментом; офіційна гарантія від дистриб'ютора на всі автомобілі; великий вибір запчастин, аксесуарів та додаткового обладнання; програма лояльності «Авто-Імпульс»; регулярні акції, спецпропозиції та багато іншого.

Логотип Авто-Імпульс

ТОВ «Авто-Імпульс»

ТОВ «Авто-Імпульс» (м. Дніпро) - найбільший монобрендовий офіційний дилерський центр Ford в Дніпропетровській області.

Центр здійснює продаж автомобілів Ford і надає комплекс послуг з їх технічного обслуговування. Автоцентр пропонує найширший вибір оригінальних запчастин і аксесуарів. Фахівці Авто-Імпульсу встановлюють додаткове обладнання, аксесуари, сигналізації, охоронні системи, протиугінні комплекси та мультимедіа. Досвідчені та кваліфіковані менеджери з автострахування здійснюють індивідуальний підбір оптимальних варіантів як з числа стандартних пропозицій, так і на умовах спеціалізованих пільгових програм.

Логотип Віннер Автомотів

Віннер Автомотів

Компанія «Віннер Автомотів» (Київ) - офіційний дилер Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover. Компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт – наш Бос».

«Віннер Автомотів» пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – ось корпоративні цінності компанії. Унікальна споруда мультибрендового автоцентру «Віннер Автомотів» не має аналогів ні в України, ні навіть у Східній Європі за розмахом, сучасністю, вишуканістю та високими стандартами. Сервісна станція обслуговує автомобілі 4-х марок - Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover.

Логотип Олімп Мотор

«Олімп Мотор»

«Олімп Мотор» - офіційний дилер з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai.

Ви зможете отримати вичерпну інформацію про модельний ряд автомобілів марки Hyundai, а також до ваших послуг:

 • тест-драйв автомобіля
 • продаж автомобіля того, що був в експлуатації за програмою Trade - in
 • придбання нового автомобіля з використанням кращих кредитних або лізингових програм
 • безпосередньо у автосалоні можна оформити страховий поліс по програмах КАСКО або ГО
 • вибрати і замовити установку додаткового устаткування та аксесуарів

Адреса: вул. М.Грінченка, 18

Тел. 044 394-94-67

Логотип Капітал-Авто Плюс

Капітал-Авто Плюс

ТОВ «Капітал-Авто Плюс» - офіційний дилер Hyundai Motor Company в Запоріжжі. Компанія надає якісний сервіс автомобілів всесвітньо відомої корейської марки Hyundai в Запорізькій області.

Автомобілі Hyundai зарекомендували себе як сучасні, надійні і невибагливі в експлуатації. Інноваційність, технологічність, надійність, оптимальне співвідношення ціни і якості, а також високий рівень гарантійного обслуговування роблять продукцію Hyundai однією з найпопулярніших як в Україні, так і на провідних світових ринках. Бренд Hyundai представлений широким модельним рядом: від малого класу до представницького і позашляховиків.

Логотип Автомобільного Мегаполісу НІКО

Автомобільний Мегаполіс НІКО

«Автомобільний Мегаполіс НІКО» - один з найбільших автомобільних комплексів в Україні, розташований на Бориспільській трасі в 4-х км від міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Комплекс складається з 7 концептуальних дилерських центрів всесвітньо відомих автомобільних брендів: Ford, Renault, Fiat, Mitsubishi, Suzuki, Mazda, Citroen, авторизованих сервісних центрів, найбільшого в Україні малярно-рихтувального комплексу, trade-in майданчику і всієї необхідної інфраструктури для продажу і обслуговування автомобілів.

Логотип НІКО Центр Київ

НІКО ЦЕНТР КИЇВ

Компанія «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» – офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та області з 1995 року. Основний вид діяльності компанії - продаж нових автомобілів Mitsubishi, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин і аксесуарів.

«НІКО ЦЕНТР КИЇВ» – незмінний лідер з продажу автомобілів і надання сервісних послуг для автомобілів Mitsubishi в Україні вже понад 20 років. «НІКО ЦЕНТР КИЇВ» – це понад 20 тисяч лояльних клієнтів, сучасна технічна база і висококваліфікований персонал.

Логотип УкрАВТО

УкрАВТО

УкрАВТО - найбільший автовиробник, дистриб'ютор і постачальник сервісних послуг в Україні. Єдина компанія з повним циклом виробництва. Головний експортер автомобілів у країни СНД і далекого зарубіжжя.

Корпорація УкрАВТО - генеральний імпортер і офіційний дилер більше 20 всесвітньо відомих автомобільних брендів, у якого більше 1 000 000 клієнтів. Daimler AG, General Motors, Maserati S.p.A., KIA Motors, Nissan, Toyota, Chery, АвтоВАЗ цінять Корпорацію УкрАВТО як надійного і професійного партнера.

Логотип Автоцентру ПАРИТЕТ

Автоцентр «ПАРИТЕТ»

Автоцентр «Паритет» є офіційним дилером HYUNDAI в Україні. Клієнтоорієнтована стратегія, високий рівень професіоналізму та багаторічний досвід роботи дозволяють надавати кращі умови придбання та сервісного обслуговування автомобілів марки HYUNDAI.

Автосалон представляє широкий модельний ряд автомобілів HYUNDAI, послуги тест-драйву, спеціальні програми кредитування, а також найвигідніші цінові та акційні пропозиції. Сервісний відділ автоцентру сертифікований згідно стандартів Hyundai Motor Company і надає весь комплекс послуг сервісного обслуговування і ремонту автомобілів HYUNDAI. У відділі запасних частин завжди в наявності широкий асортимент аксесуарів та додаткового устаткування, здатний задовольнити будь-які побажання клієнта.

Логотип Автоцентру на Столичному

«Автоцентр на Столичному»

«Автоцентр на Столичному» є підрозділом Корпорації УкрАВТО і на сьогодні вже більше 10 років займає одну з лідируючих позицій на автомобільному ринку України з продажу та обслуговування автомобілів.

В «Автоцентрі на Столичному» є можливість придбати автомобілі таких відомих брендів як KIA, OPEL, CHEVROLET, ЗАЗ, CHERY, MASERATI та інших, скористатися послугами сервісу - гарантійним та післягарантійним обслуговуванням, підібрати оригінальні запчастини та аксесуари, встановити додаткове обладнання, здійснити свою мрію – затюнінгувати улюблений автомобіль, а також пройти тест-драйв автомобіля, який сподобався.

Логотип Тойота Центр Київ Автосаміт

Тойота Центр Київ «Автосаміт»

Тойота Центр Київ «Автосаміт» є частиною Української Автомобільної Корпорації і має статус офіційного дилера Toyota Motors в Україні. Станція сервісного обслуговування з 1992 року має сертифікат TASS (Toyota Authorized Service Station) і більш ніж 25-річний досвід з обслуговування та ремонту автомобілів Toyota.

Логотип ВіДі АвтоСіті

ВіДі АвтоСіті

«ВіДі АвтоСіті» - це справжнє місто Автомобілів.

«ВіДі АвтоСіті» - це обєднання 18 дилерських центрів 15 світових брендів: Toyota, Lexus, Jaguar, Land Rover, Infiniti, Acura, Volvo, Honda, Mazda, Suzuki, Nissan, Subaru, Ford, Peugeot, Citroen, та центр з продажу автомобілів з пробігом «ВіДі Автомаркет».

Це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйви, придбання авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in, офіційний сервіс, аксесуари та запчастини.


Логотип Honda Прайд Авто Центр

Дилерський центр Honda «Прайд Авто Центр»

Київський автосалон Honda "Прайд Авто Центр" став третім офіційним дилерським центром бренду в столиці. Автоцентр Honda «Прайд Авто Центр» площею у 1000 кв.м. побудований та оформлений за концепцією та стандартами Honda, які є обов’язковими для дилерських центрів по всьому світу. Клієнтам пропонується повний комплекс послуг на купівлю автомобілів, оригінальних запасних частин, аксесуарів, додаткового обладнання, а також малярне, кузовне, сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів Honda.

Офіційний дилер Honda в Україні: www.honda-pac.com

Офіційний представник Honda в Україні: www.honda.ua


Постачальники сільгосптехніки


Альфа-Лізинг співпрацює з провідними офіційними дилерами та імпортерами сільськогосподарської техніки, що дає можливість купувати техніку на вигідних умовах.

Логотип Техноторг

Техноторг

Група компаній «Техноторг» є офіційним дилером понад 70 заводів-виробників і представляє на українському ринку широкий асортимент сільскогосподарської, автомобільної, будівельної і комунальної техніки.

На даний момент успішно функціонує найширша в Україні товаропровідна мережа, яка включає 35 торгово-сервісних представництв в 23 регіонах, 30 магазинів-складів запчастин, виробничо-складний комплекс, станції сервісного обслуговування та митний термінал.

Логотип Агробудівельного альянсу АСТРА

Агробудівельний альянс «АСТРА»

Компанія «Агробудівельний альянс «АСТРА» - один з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Провідні напрямки діяльності - продаж нової і бувшої у використанні сільськогосподарської техніки; гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування сільськогосподарської техніки; продаж запасних частин.

Спектр техніки, що поставляється, охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах будь-якого масштабу. Це відомі в Європі і світі марки Fendt, Manitou, Berthoud, Valtra, Valley, Horsch, Sunflower, Gallignani, Gregoire Besson, FraMest, Kuhne, Bogballe, Valmont, Challenger. Девіз «Кожен з наших клієнтів - клієнт номер один» - незмінний принцип діяльності компанії.

Логотип компанії Агроресурс

Агроресурс

Компанія Агроресурс - один з основних операторів на ринку України, метою якого є комплексне матеріально-технічне забезпечення аграріїв.

Продаж сільськогосподарської техніки вітчизняного та закордонного виробництва і запасних частин до неї - основний бізнес компанії. Агроресурс є офіційним представником заводів-виробників.

Логотип компанії Укравтозапчастина

ТОВ «Укравтозапчастина»

ТОВ «Укравтозапчастина», засноване в 1995 році, посідає лідируючі позиції на ринках тракторів, сільськогосподарської і спеціалізованої техніки, мототехніки, запасних частин, акумуляторів, шин, дисків, мастильних, експлуатаційних та ремонтних матеріалів.

Товарний каталог підприємства нараховує понад 42 000 найменувань. З провідними виробниками Росії, Білорусі, Чехії, Китаю, Індії діють близько 50 дилерських угод з постачання в Україну товарів оригінального виробництва.

Мережа представництв ТОВ «Укравтозапчастина» складається з 45 філій, працюючих за принципом оптово-роздрібних баз із продажу всього асортименту товарів і надання послуг гарантійно-сервісного обслуговування тракторів і сільськогосподарської техніки.

ТОВ «Укравтозапчастина» включає в себе завод з випуску тракторів марки МТЗ по ліцензії ВО «РУП «Мінський тракторний завод» (Республіка Білорусь). За час роботи заводу налагоджений випуск 45 модифікацій тракторів і спецтехніки на їхній базі. Також розпочато виробництво тракторів під власною торгівельною маркою «Кий».

Логотип компанії Світ Агротехніки

ТОВ «Світ Агротехніки»

Компанія «Світ Агротехніки» - одна з лідерів на сільськогосподарському ринку України. Компанія розпочала свою діяльність як підприємство з реалізації запчастин до техніки таких взірцевих міжнародних компаній, як «CLAAS» та «Lemken». Стрімкий розвиток підприємства «Світ Агротехніки» став одним з показників його успішності, коли вже через два роки компанія стала ексклюзивним дилером німецької лінійки тракторів «Lamborghini» на території України.

Компанія динамічно розвивається, спеціалізуючись на продажу сільськогосподарської техніки і запчастин. Компанія постачає техніку наступних брендів - Lamborghini, Qivogne, SMS, Sukov, Sulky, Opall-Agri.

Логотип компанії Полетехніка

Компанія «Полетехніка»

Компанія «Полетехніка» надає сільгоспвиробникам комплексні послуги на всій території України з придбання імпортної техніки та її обслуговування. Всі технології, що пропонуються, пройшли випробування на полях власних підприємств та підтвердили свою ефективність.

Логотип ПП ВК Технополь

ПП «ВК Технополь»

Компанія «ВК Технополь» заснована в 2008 році. Вже декілька років поспіль компанія «ВК Технополь» успішно реалізує техніку власного виробництва, а також запасні частини до сільськогосподарської техніки. Компанія «ВК Технополь» націлена на виготовлення якісної сучасної техніки, щоб якомога повніше задовольнити потреби виробників сільськогосподарської продукції. Компанія пропонує сучасні моделі культиваторів серії АК, зручні та практичні гідравлічні борони, що підходять для будь-якого виду ґрунту, а також комплексне технічне обслуговування та ремонт імпортної техніки.

Логотип КУН

Група компаній КУН

Група компаній КУН пропонує широкий вибір сільськогосподарської техніки, яка відповідає вимогам виробників с/г продукції: плуги від 2 до 12 корпусів, техніку для обробки землі, а також широку лінійку посівних машин. Ви зможете підібрати зернові та просапні сіялки, посівні комбінації для будь-яких технологій та умов роботи. Прості та зручні регулювання розкидачів мінеральних добрив забезпечать Вам високу точність внесення добрив. Всесвітньо-відома кормозаготівельна техніка КУН, яка включає 33 моделі косарок, дозволить Вам заготувати корм вищого ґатунку. А що стосується техніки для тваринництва і для догляду за ландшафтами, то останні новинки задовільнять побажання найвимогливіших господарств.

Логотип Аграрної Індустріальної Компанії

Аграрна Індустріальна Компанія

Аграрна Індустріальна Компанія – це бізнес структура, яка стрімко розвивається, основним видом діяльності якої є постачання в Україну передової та високотехнологічної техніки та обладнання для усіх видів сільськогосподарської діяльності: ґрунтообробна та посівна техніка, техніка для заготовки сіна та кормів, обладнання для зберігання та переробки зерна, оприскувачі та техніка для внесення добрив. І це далеко не повний спектр обладнання, яке постачається українським аграріям.

Аграрна Індустріальна Компанія співпрацює з найкращими світовими виробниками техіки для сільського господарства: KINZE, KUHN, SALFORD, MECMAR, TEEJET, HYPRO, EARTHMASTER, RHINO, STORTI.

АІКо не лише продає техніку. Сервісна підтримка – фірмовий продукт компанії. Клієнт обов’язково отримує разом з поставленою технікою налагодження та запуск в експлуатацію. Дефектовки, консультації і поточний ремонт – послуги, які постійно доступні клієнтам.

Логотип КОМПАНІЇ АГРО-ТЕМП

КОМПАНІЯ АГРО-ТЕМП

ТОВ «КОМПАНІЯ АГРО-ТЕМП» є постачальником і сервісним оператором сільськогосподарської техніки. В Україні компанія працює з 2009 року, активно розвиваючи власну мережу представництв по всій країні.

Основні напрямки діяльності: продаж імпортної сільгосптехніки; продаж запасних частин; гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування сільгосптехніки; власне виробництво сільгоспобладнання; ремонт сільгосптехніки будь-якої складності; доставка запасних частин та комплектуючих.

Бренди: трактори потужністю до 163 к.с. ZETOR; ґрунтообробна і посівна техніка MASCHIO GASPARDO, LEMKEN, а також знаряддя фірми Bourgault; техніка для кормозаготівлі KRONE; обприскувачі причіпні та самохідні LEMKEN, CARUELLE; сушарки й елеваторне обладнання MECMAR, NEUERO; міксери і кормороздавачі CERNIN; збиральна техніка KRONE, CAPELLO.

Логотип Maschio Gaspardo

Maschio Gaspardo

Maschio Gaspardo – міжнародна група, що спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву, озелененню та догляду за сільськогосподарськими культурами, сінокосіння, внесення добрив і заготівлі сіна.

Група виробляє широкий асортимент ротаційних фрез та борон, мульчувачів, пневматичних сівалок точного висіву, сівалок для овочевих та зернових культур, комбінованих сівалок, косарок, плугів, обладнання для мінімальної обробки ґрунту, обприскувачів та обладнання для заготівлі сіна.

Компанія має 8 великих заводів, 5 в Італії та 3 за кордоном (Румунія, Індія і Китай). Крім того, Maschio Gaspardo має філії з продажів, розташованих у Німеччині, Франції, Іспанії, Росії, Румунії, України, Польщі, Туреччині, Північній Америці, Китаї, Індії, Ірані та Грузії.

Логотип Приватного підприємства Адлєр

Приватне підприємство «Адлєр»

Приватне підприємство «Адлєр», засноване в 2008 році, є постачальником сільськогосподарської техніки, добрив та засобів захисту рослин на аграрному ринку України. Реалізує сільськогосподарську техніку та запчастини таких міжнародних компаній, як Berthoud, Bednar, New Holland, Umega, а також надає сервісні послуги по їх обслуговуванню.

Компанія пропонує широкий вибір сільськогосподарських машин: трактори, сівалки, оприскувачі, ґрунтообробна техніка, зернозбиральні комбайни оригінального виробництва. При купівлі техніки клієнт отримує повний спектр послуг: налаштування обладнання та запуск в експлуатацію, гарантійне та сервісне обслуговування, забезпечення запасними частинами.

Сітка регіональних представництв складається з 5 філій, що знаходяться в Тернопільській, Хмельницькій, Волинській, Вінницькій та Київській областях та надають комплексне матеріально-технічне забезпечення аграріям.

Логотип Приватного підприємства Компанія Автоленд

Приватне підприємство «Компанія Автоленд»

Приватне підприємство «Компанія Автоленд», створене в с. Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області, є офіційним дилером нової техніки Capello, Merlo, Versatile, PLA в Україні, а також займається імпортом сільськогосподарської техніки закордонного виробництва, бувшої у використанні (John Deere, Class Lexion, Massey Ferguson, Matrot та ін.). Різноманітність товару дуже велика: від міні комбайнів до найновіших та найпотужніших моделей зернозбиральної та кормозбиральної техніки, різного виду сільськогосподарських знарядь. На товарному ринку підприємство вже понад 15 років та встигло зарекомендувати себе як надійний та стабільний партнер.

Логотип Ландтех

Компанія «Ландтех»

Компанія Ландтех - офіційний дилер техніки John Deere, JCB, Vaderstad, Gregoire Besson. За 7 років існування компанія зайняла вагоме місце на ринку агротехніки України і значно збільшила охоплення на території України. На даний момент над подальшим розвитком компанії працюють понад 150 співробітників. У процесі росту Ландтех фокусує свою увагу на довгострокових відносинах, індивідуальному підході, нестандартних рішеннях і високому рівні сервісу.

Команда Ландтех завжди готова запропонувати широкий спектр продуктів і послуг, використовуючи найбільш передове і надійне обладнання - техніку John Deere, JCB і Vaderstad, а також професійну підтримку і консультаційну допомогу для забезпечення максимальної ефективності інвестицій наших клієнтів.

Вже відкрито потужні сервісні центри в Кропивницькому, Миколаєві та Одесі, а також локальні центри в Первомайську, Сараті, Подільську. Плануються відкриття нових представництв. Завдяки цьому компанія має можливість забезпечувати своїх клієнтів якісним сервісом і оригінальними запасними частинами вчасно протягом 7 днів в тиждень.


Страхові компанії


Ми співпрацюємо тільки з надійними страховими компаніями, які сумлінно виконують зобов'язання за договорами страхування.

Логотип Альфа Страхування

Альфа Страхування

ПрАТ «СК «Альфа Страхування» (Україна) засновано в червні 2000 року. Сьогодні компанія - один з лідерів українського страхового ринку, має універсальний портфель послуг, який включає комплексні програми захисту інтересів бізнесу і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб.

У вересні 2016 року кредитний рейтинг / рейтинг фінансової стійкості страхової компанії «Альфа Страхування» був підтверджений рейтинговим агентством «Стандарт-Рейтинг» на рівні uaAA+ за національною шкалою (дуже висока фінансова стійкість / кредитоспроможність порівняно з іншими українськими страховиками).

Договір страхування

Логотип Арсенал Страхування

Арсенал Страхування

ПрАТ «СК «Арсенал Страхування» більше 10 років успішно розвивається і функціонує на страховому ринку України. Протягом останніх років впевнено входить до ТОП 5 кращих страховиків України за різними показниками, в тому числі і за виплатами. Регіональна мережа компанії налічує більше 50 підрозділів по всій території країни. Усі програми страхування базуються на якісному перестраховочному покритті.

Фахівці СК «Арсенал Страхування» швидко і професійно регулюють всі страхові випадки і здійснюють виплату страхового відшкодування найефективнішим для клієнта способом.

Договір страхування (спецтехніка) Договір страхування (транспорт)

Логотип ІНГО Україна

ІНГО Україна

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 22-річний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи лідируючі позиції за сумами виплат страхових відшкодувань, компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.

Компанія має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування і надає страхові послуги корпоративним та роздрібним клієнтам. 25 філій та близько 500 співробітників працюють для клієнтів у всіх регіонах України.

У червні 2016 року Рейтингова Агенція IBI-Rating підтвердила довгостроковий кредитний рейтинг АСК «ІНГО Україна» на рівні «uaАА», що є найвищим рівнем, який свідчить про максимальну надійність компанії.

Договір страхування

Логотип Страхової компанії ARX

АRХ

У 1994 році почала свою історію страхова компанія ВЕСКО, у 2000 - Український Страховий Альянс. Компанії створили цивілізований страховий бізнес в Україні. У 2007 році французька група AXA придбала обидві компанії, оцінивши їх європейський рівень та потенціал. Так з'явився найбільший ринковий гравець - AXA Страхування. Компанія вже 26 років працює на ринку України, 11 з яких під брендом АХА, демонструючи стабільне зростання, яскраві інновації та реальний приклад покращення клієнтського досвіду.

У 2019 прийшов новий інвестор — канадський страховий холдинг Fairfax Financial Holdings, присутній у 40 країнах світу. Fairfax — потужний міжнародний страховий та перестрахувальний холдинг, який продовжує стрімко нарощувати свою присутність у найбільш потенційно привабливих країнах. У складі Fairfax свою наступну сторінку бізнес-біографії відкриває лідер українського ринку — страхова компанія ARX.

Договір страхування (машини та механізми) Договір страхування (спецтехніка) Договір страхування (транспорт)

Логотип Української страхової групи

Українська страхова група

«Страхова компанія «Українська страхова група» 16 років успішно працює на українському ринку класичного страхування, а з 2008 року входить до складу однієї з найсильніших світових страхових груп, лідера ринку Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group.

Використовуючи досвід потужної міжнародної групи, яка працює в 25 країнах світу, СК «УСГ» формує високоякісні послуги у всіх ключових страхових напрямках.

Договір страхування

Логотип Експрес Страхування

«Експрес Страхування»

ТДВ «Експрес Страхування» було засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації «УкрАВТО». «Експрес Страхування» - це сучасна страхова компанія з новими підходами до процесів врегулювання страхових випадків, яка динамічно розвивається та постійно вдосконалює сервіс обслуговування клієнтів. За роки своєї діяльності Компанія вже встигла завоювати довіру багатьох клієнтів. Відповідальна та якісна робота колективу «Експрес Страхування» підтверджує право Компанії називатися надійним страховим партнером для автовласників, який вчасно та професійно виконує свої обов’язки по врегулюванню збитків при настанні страхових випадків.

Фінансова стабільність

Для забезпечення виконання фінансових зобов'язань станом на 31.12.2020 р. СК «Експрес Страхування» сформовані страхові резерви в сумі 242,02 млн грн. Активи: 423,4 млн грн. Власний капітал: 156,8 млн грн. Обсяг статутного капіталу Компанії: 44,5 млн грн. «Експрес Страхування» зберігає високий рівень ліквідності, що важливо для повного і швидкого виконання зобов'язань перед клієнтами. Компанія входить в число найбільш капіталізованих на страховому ринку.

Рейтинги

За підсумками 9 місяців 2020 року на страховому ринку України, згідно з рейтингом «Insurance TOP», ТДВ «Експрес Страхування» посідає:

 • 9 місце за обсягом страхових премій та виплат КАСКО
 • 17 місце за обсягом чистих страхових резервів

Ваші переваги з СК «Експрес Страхування»:

Економія коштів. СК «Експрес Страхування» пропонує якісний страховий захист Вашого авто за розумну ціну.

Економія часу. Ми цінуємо Ваш час, тому оформлення договору страхування, виплата відшкодування та ремонт авто проводяться оперативно та якісно. Наші представники знаходяться в усіх автосалонах УкрАВТО.

«Єдине вікно». Головний принцип, якого ми дотримуємось в нашій роботі – це добросовісне ставлення до клієнтів СК «Експрес Страхування» та своєчасність виплат. Завдяки моделі прямого врегулювання безпосередньо на СТО, без візиту в офіс, Компанія може гарантувати «експрес-виплату» від 5 робочих днів.

Що таке «Єдине вікно» від СК «Експрес Страхування»?

 • Оформлення всіх необхідних документів по страховій події та заяви відбувається на зручній для Вас СТО;
 • Ви маєте можливість ознайомитись з технічною базою СТО, де буде здійснено відновлювальний ремонт Вашого авто;
 • Ми відповідально відслідковуємо строки та якість робіт СТО-партнерів та здійснюємо контроль якості відновлювального ремонту за участю експерта;
 • При незначних пошкодженнях – ремонт проводиться відразу при оформленні документів про подію (до виплати).

Договір страхування

Логотип страхової компанії UNIVERSALNA

UNIVERSALNA

UNIVERSALNA - це міжнародна страхова компанія, яка заснована у 1991 році та стабільно входить у ТОП-10 страхових компаній України.

Основними акціонерами є Fairfax (Сanada, Toronto) і European Bank for Reconstruction and Development (EBRD, the UK, London).

Мережа продажів компанії налічує більше 100 офісів і охоплює всі регіони країни.

Страховими послугами UNIVERSALNA користуються як фізичні особи так і корпоративні клієнти.

Фінансова стабільність UNIVERSALNA вже більше 10 років поспіль підтверджується однією з аудиторських компаній «Великої четвірки»: Deloitte, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young.

Договір страхування

ВІДІ-СТРАХУВАННЯ

24 вересня 2007 року – дата державної реєстрації Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ».

Страхова компанія «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» входить до складу групи компаній «VIDI». Багаторічний досвід групи компаній VIDI і страхове партнерство з одними з найбільших у Європі дилерських центрів дозволяють СК «ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» якомога краще розуміти потреби автомобілістів і тим самим надавати їм всеохоплюючий захист на професійному рівні.

«ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» продовжує впевнено демонструвати стабільну тенденцію зростання. У галузевому рейтингу Insurance Top 2019 компанія входить до ТОП-10 страхових компаній на ринку КАСКО України. Крім того, на сьогодні компанія входить до найбільших страхових компаній на ринку КАСКО Києва та Київської області та посідає 4-е місце.

«ВІДІ-СТРАХУВАННЯ» відіграє помітну роль у формуванні українського страхового ринку.

Договір страхування


Компанії GPS моніторингу


Альфа-Лізинг співпрацює з інноваційними компаніями по здійснення контролю, GPS-моніторингу автотранспорту і сільськогосподарської техніки.

Логотип АВЛ СИСТЕМС

АВЛ СИСТЕМС

Інновації в контролі вашого бізнесу з системами GPS-моніторингу автотранспорту. Тільки компанія АВЛ СИСТЕМС забезпечує новаторськими розробками, які контролюють не тільки пробіг і витрату палива, а і здійснюють фотозвіти, аналіз поведінки водія (оцінка якості їзди), автоматична логістика маршрутів руху і контроль виконання.

Потужна професійна система моніторингу транспорту на базі GPS, яка знаходиться на надзахищеній сучасній серверній площадці в Голландії. Обладнання, розраховане на вандалізм і різкі коливання температури і напруги бортової мережі авто, реалізує будь-які функції на основі побажань клієнта.

Логотип Антенор

Антенор

Компанія Антенор пропонує послуги по встановленню та обслуговуванню системи супутникового моніторингу транспорту.

Економічний ефект від впровадження системи має декілька складових:

 • контроль витрати палива (зливи, заправки) дозволяє знизити витрати на паливо на 15-25%;
 • недопущення «лівих» рейсів, підвищення дисципліни водіїв;
 • контроль пробігу і реальних витрат палива;
 • оптимальне планування маршрутів руху;
 • відстеження і ліквідація невмотивованих простоїв транспорту.

Система супутникового моніторингу дає можливість отримувати повний аналіз руху автотранспорту, що, в свою чергу, дозволяє власнику автотранспорту уникнути зайвих витрат на паливо, амортизацію та ремонти, а також повністю виключити нецільові поїздки.

Кошти, витрачені на обслуговування і установку системи супутникового моніторингу, повернуться до власника автотранспорту вже за два-три місяці.


Постачальники вантажної техніки


Логотип АВТЕК

АВТЕК

АВТЕК – офіційний дилер вантажних автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS, МАЗ, VOLAT та додаткового, навісного спецобладнання RASCO, HIDRO-MAK.

АВТЕК працює на ринку України більше 22-х років в сфері продажу автомобілів, автобусів, різноманітної спецтехніки та запчастин. Надає гарантійне та після гарантійне обслуговування на офіційних сервісних станціях по всій Україні.

03148, Київ, вул. Пшенична, 9
тел.: +38 (044) 496-00-00
сайт: avtek.ua | Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Логотип Мercedes-Benz

Центр комерційних автомобілів «Конкорд»

«Конкорд» - офіційний дилер Мercedes-Benz TRUCK в Дніпропетровській області. Центр розташований на виїзді з міста Дніпропетровська в напрямку смт Кіровське (Полтавська траса Р-52) і є другим за величиною в Україні. Загальна площа центру становить 3 га, площа ремонтних приміщень - 2500 кв. м, офісних - 750 кв. м.

Офіційний центр «Конкорд» здійснює широкий спектр послуг, серед яких: гарантійне і післягарантійне обслуговування, ремонт агрегатів будь-якої складності, продаж вантажних, малотоннажних автомобілів і запасних частин Mercedes-Benz.

Великі виробничі потужності та наявність власного складу запасних частин дозволяють надавати сервіс, ремонт і продаж Мercedes-Benz TRUCK в Дніпропетровську на найвищому німецькому рівні.

тел.: +38 (050) 420-52-88
email.: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт: http://mercedes-benz.biz.ua/