Державне підприємство «СЕТАМ» уклало угоду про реалізацію майна з ТОВ «Альфа-Лізинг Україна».

Компанія входить до складу ABH Ukraine Limited мажоритарного акціонера АТ «Альфа Банк» та є універсальною лізинговою компанією.

«Для наших партнерів продавати майно на електронному майданчику OpenMarket надійно та вигідно, адже наявна велика база на якій завжди є попит та як наслідок — зростання ціни. Вітаю чергового контрагента і сподіваюсь на взаємовигідну та ефективну співпрацю», – повідомив в.о. гендиректора ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Перший лот уже в системі OpenMarket за посиланням: https://bit.ly/2QRO30r

«Ми знаємо, що OpenMarket на сьогодні, — це ефективний та зручний спосіб реалізації майна в інтернеті, саме тому було прийняте рішення розмістити тут свої лоти. Ми впевнені в надійності та неупередженості наших партнерів», - повідомив перший заступник генерального директора ТОВ «Альфа-Лізинг Україна» Олег Куліба.

20200402104139 2696

Шановні клієнти!
У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією та введенням карантину на території України, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) і недопущення випадків захворювання відвідувачів та працівників компанії ТОВ «Альфа-Лізинг Україна», на період карантину просимо наших клієнтів з будь-яких питань звертатись до нас шляхом подання документів в online-формі або в телефонному режимі.
Наша Компанія гарантує, що такі заходи не впливатимуть на якість та строки обробки документів. Заходи діятимуть на період дії карантину.
Впродовж цього періоду клієнти ТОВ «Альфа-Лізинг Україна» можуть скористатися будь-яким зручним способом для зв'язку з нами:
телефон: 044 390 40 16
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сподіваємось на розуміння та бажаємо нашим клієнтам здоров’я!

Розкіш, яка вабить з першого погляду…

Емоції, від яких перехоплює подих і зупиняється мить…

Мрія, яка зачаровує неначе зірка на небі…

Обирай своє авто та стань зіркою МЕГАПОЛІСУ разом з Альфа-Лізинг!

Неймовірна пропозиція лише для членів «А-клуб» від Альфа-Банк Україна.

Достатньо просто обрати авто та подати заявку!

А-клуб

Шановні клієнти і партнери!

01.10.2019 року на підставі протоколу №4 засновниками Товариства прийнято рішення, що ТОВ «Альфа-Лізинг Україна» стало правонаступником ТОВ «Універсальна Лізингова Компанія «Ленд-Ліз».

Це означає, що всі зобов’язання будуть виконані з нашої сторони у повному обсязі.

Шановні Партнери!

Повідомляємо Вам, що з метою оптимізації операційної діяльності компаній Альфа-груп, та подальшого просування на ринку лізингу України бренду Альфа-Лізинг™, найближчим часом ТОВ «УЛК «ЛЕНД-ЛІЗ» (Альфа-Лізинг™) планує змінити юридичну назву на ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА».