АВТОМАТИЧНА ФІКСАЦІЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

З 1 червня в Україні почала роботу система автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. У Києві та Київській області в найбільш “проблемних” місцях вже стоять 50 камер, поступово їх встановлюватимуть по всій країні.

Закликаємо наших Клієнтів не порушувати швидкісний режим, а також відповідально ставитись до правил дорожнього руху, адже життя та здоров’я людини найважливіше, чим сплата «символічного» штрафу!

У зв’язку з такими нововеденнями у наших Клієнтів виникло багато питань щодо перевірки наявності штрафів та порядку їх вчасної сплати. Отже, розповідаємо.

Поки штрафують лише за перевищення швидкості: 255 грн за перевищення більш ніж на 20 км/год. і 510 грн за перевищення більш ніж на 50 км/год. У разі сплати штрафу протягом 10 днів з дня набрання законної сили постанови, сплата буде становити 50% від загальної суми. Загальний строк оплати штрафу – 30 днів з набрання законної сили постановою.

Клієнти мають можливість самостійно відслідковувати наявність штрафів, та сплачувати їх, для цього необхідно буде вести серію та номер свідоцтва про реєстрацію та номерний знак авто:

  • на сайті МВС за посиланням https://bdr.mvs.gov.ua
  • через застосунок «Штрафи UA», який працює для iOS і Android.
  • через офіційний телеграм-бот МВС «Штрафи ПДР».

Постанови про накладення адміністративного штрафу приходитимуть на адресу ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА», в свою чергу, в разі якщо Клієнтом не було сплачено штраф самостійно, Лізингова компанія сплачуватиме такий штраф, та перевиставлятиме Клієнтам відповідний рахунок з ПДВ для компенсації додаткових витрат по сплаті штрафів в подвійному розмірі від початкового розміру штрафу (така процедура передбачена умовами Договору лізингу).