Інформаційне повідомлення про проведення Конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА»

ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» (далі - Товариство) запрошує аудиторські фірми для участі у Конкурсі з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути обрані (призначені) для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства (далі - Конкурс).

До Конкурсу запрошуються аудиторські фірми, які відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (далі – Закон про аудит), включені до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, зокрема до розділу «Суб'єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес».

Метою проведення Конкурсу є вибір на конкурсних засадах аудиторської фірми для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА».

Фінансова звітність та інша публічна інформація ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» доступна на веб-сайті Товариства (https://a-l.com.ua). Кожен учасник Конкурсу має право подати тільки одну конкурсну пропозицію. Валютою конкурсної пропозиції є гривня.

1. Завдання з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства включає:

1.1. Аудит річної фінансової звітності Товариства, Звіту про управління та Звіту керівництва за 2021 рік відповідно до вимог Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», нормативно-правових актів Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Міжнародних стандартів аудиту, що прийняті у якості Національних стандартів аудиту (МСА), з метою надання до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку та Національного банку України.

2. Вимоги до учасника Конкурсу для відбору аудиторської фірми.

2.1. Включення аудиторської фірми до окремого розділу Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, а саме: до розділу «Суб'єкти аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес».

2.2. Досвід роботи аудиторської фірми у сфері аудиту фінансової звітності емітентів цінних паперів, цінні папери яких допущені до торгів на фондових біржах, та підприємств, які відповідно до законодавства України належать до великих підприємств.

2.3. Сума винагороди аудиторської фірми від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг за попередній річний звітний період.

2.4. Наявність бездоганної репутації, відсутність порушень законодавства України претензій, професійної етики та Міжнародних стандартів аудиту.

2.5. Забезпечення незалежності суб'єкта аудиторської діяльності.

2.6. Наявність діючого Свідоцтва про відповідність системи контролю якості аудиторських послуг.

2.7. Професійний досвід аудиторської команди, зокрема партнерів, наявність сертифікатів, посвідчень, необхідних документів на право зайняття аудиторською діяльністю.

2.8. Відсутність обмежень, пов’язаних з тривалістю надання послуг Товариству.

2.9. Відсутність передбачених статтею 27 Закону про аудит обмежень щодо надання послуг.

3. Істотні вимоги для участі в Конкурсі:

3.1. Інформація про команду аудиторів, яка залучається до виконання завдання з аудиту фінансової звітності Товариства роботи:

- загальна кількість працівників,

- докладний опис запропонованого складу аудиторів, які будуть проводити аудит, кваліфікації та досвіду (надати копії передбачених законодавством України підтверджуючих документів, сертифікатів).

3.2. Комерційні пропозиції щодо вартості послуг (загальна вартість надання послуг; умови оплати, розрахунок вартості послуг, графік проведення аудиту) з проведення аудиторської перевірки річної фінансової звітності Товариства, Звіту про управління та Звіту керівництва і розрахунок вартості послуг, графік проведення аудиту;

3.3. Досвід роботи на ринку аудиторських послуг та клієнтська база:

- інформація про аудиторську фірму, засновників, керівництво;

- перелік основних клієнтів у фінансовому секторі України за останні 3 роки;

- перелік інших послуг, які надаються.

4. Перелік необхідних документів для участі в Конкурсі.

4.1. Копія свідоцтва про включення аудиторської фірми до відповідного розділу Реєстру аудиторів та суб'єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес.

4.2. Документи, що підтверджують відсутність (або наявність) в аудиторській фірмі, її керівника та/або аудиторів, які працюють в аудиторській фірмі (за основним місцем роботи або за сумісництвом), будь-яких стягнень, що застосовувалися протягом останніх трьох років органом, який регулює/регулював аудиторську діяльність.

4.3. Документи, які підтверджують, що сума винагороди аудиторської фірми, отриманої за попередній річний звітний період від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес і яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15 відсотків загальної суми доходу від надання аудиторських послуг.

4.4. Копія Статуту в останній (діючій) редакції або інший установчий документ.

4.5. Копію рішення засновників про створення юридичної особи, в разі здійснення діяльності на підставі модельного статуту.

4.6. Копія Свідоцтва платника єдиного податку (якщо є його платником).

4.7. Копія Свідоцтва платника податку на додану вартість (якщо є його платником).

4.8. Витяг з ЄДРЮОФОПГФ, оформлений відповідного до вимог чинного законодавства.

4.9. Проект договору про надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності.

4.10. Документ, який визначає повноваження особи на підписання договору (протокол зборів про призначення директором, наказ про виконання обов’язків директора, довіреність тощо).

4.11. Інші документи, передбачені Порядком проведення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності.

4.12. Інша інформація, яка може бути суттєва та корисна.

5. Графік проведення Конкурсу:

5.1. Термін подачі конкурсних пропозицій складає 14 календарних днів від дня опублікування цього Повідомлення на офіційному веб-сайті Товариства.

5.2. Інформування переможця Конкурсу здійснюється після затвердження результатів Конкурсу Єдиним учасником Товариства засобами електронної пошти.

Контактна особа: Бакунова Аліна Олександрівна, директор департаменту фінансового;

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; тел.: 044 390 4016.

Надання конкурсних пропозицій здійснюється шляхом надсилання документів (у форматі PDF та MS Word) на електронну пошту контактної особи.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться.

Реквізити ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА»

Місцезнаходження: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, будинок 9

Ідентифікаційний код юридичної особи: 33942232

Банківські реквізити:

IBAN: UA593003460000000000037395014 в АТ «АЛЬФА-БАНК»

ІПН 339422326566

Новини

Що робити при вилученні транспортного засобу

20 березня 2022

Шановні клієнти! У зв’язку з військовим станом на території України, надсилаємо вам пам’ятку при отриманні запиту/вимоги щодо вилучення Вашого Транспортного Засобу (Положення про військово-транспортний обов'язок (Постанова КМУ № 1921 від 28.12.2000р.): Ваші...

Детальніше

Важливо для клієнтів!

4 березня 2022

Важливо для клієнтів! Шановні клієнти! Альфа·Лізинг Україна працює дистанційно, ми: - продовжуємо дистанційно надавати консультації - продовжуємо приймати лізингові платежі

Детальніше

Альфа-Лізинг - Вибір Країни

30 липня 2021

Компанія «Альфа-Лізинг Україна» отримала одну з найпрестижніших нагород «Вибір Країни 2020» в номінації «Експертна оцінка». Ми щиро вдячні організаційному комітету за довіру і визнання на національному рівні.

Детальніше