banner alfa

Захисти себе від великих платежів. Розслабся та відчуй запах свободи... обирай лізинг! Альфа-Лізинг подбає про твою фінансову рівновагу.

Ми прорахуємо індивідуальний графік погашення платежів з відстрочкою до року. Зберігайте рівновагу тоді, коли цього потребує саме Ваш бізнес!

Переваги:

  • Розрахунок максимально низьких платежів
  • Відстрочка платежів по “тілу” до 12 місяців
  • Прозора схема погашення 

За детальною інформацією звертайтесь до Вашого менеджера.

Альфа-Лізинг - універсальна лізингова компанія, яка входить до складу ABH Ukraine Limited. Ми пропонуємо послуги фінансового лізингу на новий та вживаний транспорт, сільськогосподарську техніку, комерційні та вантажні автомобілі. Гарантуємо своїм клієнтам комфортні умови співпраці, швидкий та лояльний підхід в оформленні угоди.

  • 19 років успішного досвіду роботи
  • Більше 2000 тисяч задоволених клієнтів
  • №1 за динамікою приросту нового бізнесу у 2019 році

Новини

Будьте уважні та дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

1 червня 2020

Шановні друзі! Сьогодні відбувся запуск Системи фіксації адміністративних правопорушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Детальніше

Акційна пропозиція від Альфа-Лізинг та ЕТС-груп

22 травня 2020

Акційна пропозиція від Альфа-Лізинг та ЕТС-груп: Обирайте екскаватор-навантажувач «Mecalac» у лізинг з відсотковою ставкою 0,01% річних. Акція діє з 20 травня по 20 червня 2020 року.

Детальніше

Бракує грошей? Просте рішення!

7 травня 2020

Бракує грошей? АЛЬФА-ЛІЗИНГ пропонує ПРОСТЕ РІШЕННЯ – вигідну альтернативу заставним кредитам. Механізм простий: у вас є техніка - ми даємо вам гроші. Ви інвестуєтє гроші у бізнес та продовжуєте користуватися технікою.

Детальніше