Нагорода Альфа-Лізинг Вибір Країни 2020 - зображення

Компанія «Альфа-Лізинг Україна» отримала одну з найпрестижніших нагород «Вибір Країни 2020» в номінації «Експертна оцінка». Ми щиро вдячні організаційному комітету за довіру і визнання на національному рівні.

Для команди «Альфа-Лізинг Україна» – це більше, ніж просто сертифікат. «Вибір Країни» – премія, якою щорічно нагороджуються кращі компанії нашої держави. Це не лише визнання в якості лідера ринку, а символ високої якості послуг, бездоганної бізнес-репутації, дотримання високих стандартів та лояльності клієнтів.

2020 рік був складним для українського бізнесу і кинув справжній виклик багатьом компаніям. В турбулентні часи швидкість реагування, прийняття зважених рішень, вміння адаптуватись до потреб ринку – запорука виживання. Весь минулий рік команда «Альфа-Лізинг Україна» робила все можливе, щоб утримати ринкові позиції і зберегти якість послуг. Попри всі складнощі із закупівлею і поставкою автомобілів, департамент лізингу дотримався планів, які ми окреслили на минулий рік. Ми пишаємося результатом – швидкістю надання послуг, гнучкими умовам фінансування та індивідуальним підходом до кожного клієнта компанії.

Нагорода мотивує нас продовжувати натхненно працювати, не збавляючи обертів в умовах обмежень та дистанційної роботи. Відзнака на державному рівні означає правильність обраної стратегії, адже премія «Вибір Країни» нагороджує лише одну компанію в одному виді діяльності раз на рік!

Як частина ABH Ukraine Limited універсальна лізингова компанія «Альфа-Лізинг Україна» веде свою діяльність на території України протягом 20-ти років. Наша місія – допомагати розвитку українського бізнесу. Ми прагнемо покращувати сервіс фінансових послуг.

Ця нагорода надихає нас до підкорення нових висот і перемог! Ми впевнені, що надалі станемо «Вибором Країни» багаторазово завдяки наполегливій праці та бажанню бути кращими для наших клієнтів. Обіцяємо і надалі дотримуватись високих стандартів та принципів, які допомогли нам отримати нагороду, – надавати прозорі умови фінансування, індивідуальні рішення для кожного клієнта, якісний, швидкий та доступний сервіс.

Дякуємо нашим співробітникам, клієнтами, а також давнім партнерам, які продовжили з нами угоду лізингу. Саме завдяки вам нам вдалося стати кращими!

Новини

Акція «Легкий старт»

14 січня 2022

Об’єкт лізингу: легкові та легкові комерційні авто, сільськогосподарська техніка, вантажна техніка.

Детальніше

Акція аванс від 0%

7 травня 2021

Ти піклуєшся про себе та навколишній світ. Цікавишся трендами та новітніми технологіями. Тобі не байдуже на екологічний стан. Що ж ми вітаємо, або ти Ілон Маск або той, кому сподобається наша пропозиція. Купуй еко...

Детальніше

Альфа-Фінансування для спеціальної техніки

30 березня 2021

Все просто! Обирайте спецтехніку, необхідну для Вашого бізнесу і ми профінансуємо її на найкращих умовах. Умови фінансування:

Детальніше