Нагорода Альфа-Лізинг Вибір Країни 2020 - зображення

Компанія «Альфа-Лізинг Україна» отримала одну з найпрестижніших нагород «Вибір Країни 2020» в номінації «Експертна оцінка». Ми щиро вдячні організаційному комітету за довіру і визнання на національному рівні.

Для команди «Альфа-Лізинг Україна» – це більше, ніж просто сертифікат. «Вибір Країни» – премія, якою щорічно нагороджуються кращі компанії нашої держави. Це не лише визнання в якості лідера ринку, а символ високої якості послуг, бездоганної бізнес-репутації, дотримання високих стандартів та лояльності клієнтів.

2020 рік був складним для українського бізнесу і кинув справжній виклик багатьом компаніям. В турбулентні часи швидкість реагування, прийняття зважених рішень, вміння адаптуватись до потреб ринку – запорука виживання. Весь минулий рік команда «Альфа-Лізинг Україна» робила все можливе, щоб утримати ринкові позиції і зберегти якість послуг. Попри всі складнощі із закупівлею і поставкою автомобілів, департамент лізингу дотримався планів, які ми окреслили на минулий рік. Ми пишаємося результатом – швидкістю надання послуг, гнучкими умовам фінансування та індивідуальним підходом до кожного клієнта компанії.

Нагорода мотивує нас продовжувати натхненно працювати, не збавляючи обертів в умовах обмежень та дистанційної роботи. Відзнака на державному рівні означає правильність обраної стратегії, адже премія «Вибір Країни» нагороджує лише одну компанію в одному виді діяльності раз на рік!

Як частина ABH Ukraine Limited універсальна лізингова компанія «Альфа-Лізинг Україна» веде свою діяльність на території України протягом 20-ти років. Наша місія – допомагати розвитку українського бізнесу. Ми прагнемо покращувати сервіс фінансових послуг.

Ця нагорода надихає нас до підкорення нових висот і перемог! Ми впевнені, що надалі станемо «Вибором Країни» багаторазово завдяки наполегливій праці та бажанню бути кращими для наших клієнтів. Обіцяємо і надалі дотримуватись високих стандартів та принципів, які допомогли нам отримати нагороду, – надавати прозорі умови фінансування, індивідуальні рішення для кожного клієнта, якісний, швидкий та доступний сервіс.

Дякуємо нашим співробітникам, клієнтами, а також давнім партнерам, які продовжили з нами угоду лізингу. Саме завдяки вам нам вдалося стати кращими!

Новини

Що робити при вилученні транспортного засобу

20 березня 2022

Шановні клієнти! У зв’язку з військовим станом на території України, надсилаємо вам пам’ятку при отриманні запиту/вимоги щодо вилучення Вашого Транспортного Засобу (Положення про військово-транспортний обов'язок (Постанова КМУ № 1921 від 28.12.2000р.): Ваші...

Детальніше

Важливо для клієнтів!

4 березня 2022

Важливо для клієнтів! Шановні клієнти! Альфа·Лізинг Україна працює дистанційно, ми: - продовжуємо дистанційно надавати консультації - продовжуємо приймати лізингові платежі

Детальніше

Інформаційне повідомлення про конкурс на аудиторські послуги

31 січня 2022

Інформаційне повідомлення про проведення Конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» ТОВ «АЛЬФА-ЛІЗИНГ УКРАЇНА» (далі - Товариство)...

Детальніше