Альфа-Лізинг - співробітництво

Державне підприємство «СЕТАМ» уклало угоду про реалізацію майна з ТОВ «Альфа-Лізинг Україна».

Компанія входить до складу ABH Ukraine Limited мажоритарного акціонера АТ «Альфа Банк» та є універсальною лізинговою компанією.

«Для наших партнерів продавати майно на електронному майданчику OpenMarket надійно та вигідно, адже наявна велика база на якій завжди є попит та як наслідок — зростання ціни. Вітаю чергового контрагента і сподіваюсь на взаємовигідну та ефективну співпрацю», – повідомив в.о. гендиректора ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Перший лот уже в системі OpenMarket за посиланням: https://bit.ly/2QRO30r

«Ми знаємо, що OpenMarket на сьогодні, — це ефективний та зручний спосіб реалізації майна в інтернеті, саме тому було прийняте рішення розмістити тут свої лоти. Ми впевнені в надійності та неупередженості наших партнерів», - повідомив перший заступник генерального директора ТОВ «Альфа-Лізинг Україна» Олег Куліба.

Новини

Альфа-Фермер

27 липня 2020

Потрібна техніка зараз?

Детальніше

Будьте уважні та дотримуйтесь Правил дорожнього руху!

1 червня 2020

Шановні друзі! Сьогодні відбувся запуск Системи фіксації адміністративних правопорушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Детальніше

Акційна пропозиція від Альфа-Лізинг та ЕТС-груп

22 травня 2020

Акційна пропозиція від Альфа-Лізинг та ЕТС-груп: Обирайте екскаватор-навантажувач «Mecalac» у лізинг з відсотковою ставкою 0,01% річних. Акція діє з 20 травня по 20 червня 2020 року.

Детальніше