ВАКАНСІЇ АЛЬФА-ЛІЗИНГ

Запрошуємо професіоналів приєднатися до нашої команди!

РЕГІОНАЛЬНЫЙ МЕНЕДЖЕР ПО ЛІЗИНГУ

Вакансии - фото

ПРО НАС

В Альфа-Лізинг ми зібрали кращих фахівців у своїй галузі. Кожен з нас займається своєю справою більше 5 років і робить це чудово. Наші керівники - не наглядачі, а старші товариші, які дають мудрі поради і допомагають у важких ситуаціях. Саме тому в офісі панує дружня і весела атмосфера. Ми любимо нові виклики і ставимо перед собою амбітні цілі.

Шукаємо собі подібних в містах: Київ, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Тернопіль, Ужгород, Харків.

ОБОВ'ЯЗКИ І ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА

Ми шукаємо професіоналів, які впевнені, що продажі - це захоплюючий і творчий процес.

Наш ідеальний кандидат - досвідчений банківський МСБ-шник або колега по лізингу, який знає особливості і потреби клієнтів мікро, малого і середнього бізнесу. Наш ідеальний кандидат вміє не тільки виявити приховану потребу клієнта, а й м'яко сформувати її; при складних переговорах впевнений і холоднокровний; а про покупку нового автомобіля в лізинг розповість на мові вигод і переваг. Тому комунікабельність, самоорганізованість і дисципліна повинні бути на вищому рівні.

З моменту встановлення контакту з клієнтом і після успішного завершення продажу наш кандидат стає для нього точкою входу в компанію і забезпечує подальший супровід угоди, чуйно і пильно стежить за своєчасністю щомісячних платежів, і першим дізнається про нові потреби клієнта.

УМОВИ ПРАЦІ

Як правило, ми працюємо з 09:00-18:00, з понеділка по п'ятницю, не боїмося «домашньої роботи» і оплачуваних виїзних відряджень. На корпоративних заходах відпочиваємо разом і весело. У відпустці буваємо щорічно і частіше при повному заохочення і підтримки з боку колег. Звичайно, офіційне працевлаштування та заробітна плата є обов'язковою умовою оформлення. Ми всі знаємо плани компанії з продажу, а також бонуси, які отримуємо при їх виконанні.

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАШОЇ КОМАНДИ, ПОТРІБНО:

  1. Відгукнутися на вакансію та відправити резюме.
  2. Отримати відповідь, якщо резюме нас зацікавить.
  3. Потренуватись у навичках продажу по телефону – зачарувати інтерв'юера при першій співбесіді по телефону.
  4. Впевнено і з ентузіазмом пройти інтерв'ю з керівником напрямку і з директором компанії.
  5. Показати свій професіоналізм на тижневому стажуванні - і ласкаво просимо в команду!