+38 044 390 4016 Рус Eng

ПРО КОМПАНІЮ АЛЬФА-ЛІЗИНГ

Компанія Альфа-Лізинг - фото

Коротко:

 • 16 років на ринку
 • широкий спектр лізингових послуг
 • надійні фінансові партнери
 • член Українського об'єднання лізингодавців
 • регіональні представництва по Україні

Лізингова компанія Альфа-Лізинг працює на ринку лізингових послуг з 2001 року. До 2014 року компанія була відома як Універсальна лізингова компанія «Ленд-ліз». Враховуючи, що з 2014 року основним фінансовим партнером компанії є ПАТ «Альфа-Банк», керівництвом компанії було прийнято рішення вести діяльність під новим брендом Альфа-Лізинг.

Альфа-Лізинг пропонує своїм клієнтам послуги фінансового та оперативного лізингу автотранспорту, сільськогосподарської техніки як для приватного користування, так і для комерційних цілей, а також комплексні послуги сервісного обслуговування та управління автопарком клієнта.

Альфа-Лізинг співпрацює з представниками малого, середнього та великого бізнесу, а також з фізичними особами, які зацікавлені в співпраці з надійним партнером з бездоганною репутацією.

Компанія Альфа-Лізинг є членом Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» (УОЛ) - добровільного союзу професійних учасників ринку лізингу, головна мета якого – сприяти розвитку відкритого і рівнодоступного ринку оперативного і фінансового лізингу в Україні шляхом координації діяльності підприємств, що об’єдналися для захисту спільних інтересів.

Центральний офіс Альфа-Лізинг знаходиться в м. Києві. Компанія веде свою діяльність по всій території України та має регіональні представництва у Запоріжжі, Харкові, Львові, Одесі та Хмельницькому.

Чому Альфа-Лізинг:

 • Мінімальний пакет документів - тільки саме необхідне
 • Оперативне прийняття рішень - ми цінуємо час наших Клієнтів
 • Довгострокові та взаємовигідні відносини - ми відчуваємо відповідальність за нашу діяльність
 • Врахування потреб та побажань кожного Клієнта - ми готові до індивідуальних рішень
 • Прозорість - ми гарантуємо прозорість на кожному етапі співробітництва
 • Професіоналізм - ми підберемо для Вас найоптимальніший варіант лізингових та інших послуг

ВІДГУКИ ПРО АЛЬФА-ЛІЗИНГ:

Генеральний директор ПП «Аскон» Геннадій Володимирович Новіков:

Завдяки лізинговій компанії наше підприємство отримало можливість значно збільшити виробничі потужності, відновити парк сільськогосподарської техніки, що, в свою чергу, дало змогу запобігти втрат при збиранні с/г продукції. ПП «Аскон» позбавилося необхідності користуватися послугами сторонніх організацій, крім того, з’явилася можливість самим надавати ці послуги та отримувати додатковий прибуток. Ми дуже вдячні за якісне обслуговування, швидкість у прийнятті рішень та індивідуальний підхід до клієнта.

Генеральний директор ТОВ «Імперія-Агро» Юрій Олексійович Оцабрик:

У серпні 2016 року ми почали співпрацювати з Альфа-Лізинг і хочемо відмітити, що наш новий партнер керується тими ж цінностями у роботі, що і наша компанія: професіоналізм, відповідальність та повага до клієнта, висока якість обслуговування клієнтів.

Директор ТОВ «Лампада-А» Віктор Васильович Кащук:

З квітня 2016 року ми співпрацюємо з Альфа-Лізинг і хочемо відзначити швидкість і якість роботи команди Альфа-Лізинг. Дуже важливо вибирати партнерів з співзвучними цінностями. Альфа-Лізинг продемонструвала в роботі партнерську позицію та професіоналізм – якісне обслуговування від моменту звернення і до цього дня.

Директор ПП «Агротранс-2009» Юрій Михайлович Боженко:

Приватне підприємство «Агротранс-2009» висловлює подяку Альфа-Лізинг за оперативність і професіоналізм у реалізації спільних лізингових проектів з придбання у фінансовий лізинг сільськогосподарської техніки. Завдяки реалізації цих проектів наше підприємство значно оновило парк техніки. В процесі роботи склалося сприятливе враження про компанію Альфа-Лізинг: професіоналізм і обов'язковість працівників, їх уміння оперативно і компетентно вирішувати всі поставлені задачі і знаходити компромісні рішення. В особі Альфа-Лізинг ПП «Агротранс-2009» одержало надійного ділового партнера і з задоволенням знову звернеться за лізинговими послугами і рекомендує Альфа-Лізинг своїм діловим партнерам.

Директор ТОВ «ПРОФАГРО» Дмитро Миколайович Стрельцов:

ТОВ «ПРОФАГРО» співпрацює з Альфа-Лізинг з 2012 року. За цей час між нашими організаціями склалися міцні партнерські відносини, засновані на взаємовигідній співпраці і взаєморозумінні. Вибираючи Альфа-Лізинг, ми керувалися такими критеріями: солідністю і значною вагою на ринку; прийнятними процентними ставками; мінімальними строками укладення договорів; умінням знайти вихід з нестандартних ситуацій; наявністю високоосвічених і професійно підготовлених фахівців; можливості гнучкої зміни графіків платежів; можливості взаємовигідного співробітництва; розвиненою інфраструктурою. В особі Альфа-Лізинг наше підприємство отримало надійного ділового партнера, будемо раді знову звернутися за лізинговими послугами і рекомендувати Альфа-Лізинг своїм партнерам.

Директор ТОВ «СВІТ Агротехніки» Сергій Дмитрович Волошин:

Колектив ТОВ «СВІТ Агротехники» висловлює подяку колективу ТОВ «УЛК «Ленд-Ліз» за професіоналізм, індивідуальний підхід, компетентність в роботі та оперативність в прийнятті рішень. В нашому динамічному світі завжди приємно мати справу з Професіоналами, які вміють цінити можливості та час і Партнерів, і Клієнтів. Завдяки Вашій роботі наша компанія має змогу підкорювати нові вершини, розвивати власний бізнес. Створювати нові робочі місця. Оновлювати парк власної техніки та автомобілів. Мати надійну Партнерську підтримку для наших Клієнтів.

АЛЬФА-ЛІЗИНГ В УКРАЇНІ

Карта присутності Альфа-Лізинг в Україні
 • Київ і Центральний регіон
  - Київ, Черкаси, Житомир, Вінниця, Чернігів
 • Північно-східний регіон
  - Харків, Суми, Полтава
 • Центрально-східний регіон
  - Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький
 • Південний регіон
  - Одеса, Миколаїв, Херсон
 • Західний регіон
  - Львів, Ужгород, Луцьк, Рівне

  - Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль
 • Усі контакти

Документи

Виписка

з ЄДР

Виписка з ЄДР, стор. 1 - фотокопія

стор. 2

Виписка з ЄДР, стор. 2 - фотокопія

Сертифікат

членства в УОЛ

Сертифікат членства в УОЛ - фотокопія

 
Порекомендувати Альфа-Лізинг: