ПРО КОМПАНІЮ АЛЬФА-ЛІЗИНГ

Компанія Альфа-Лізинг - фото

Коротко:

 • 17 років на ринку
 • в ТОП-10 українських лізингових компаній
 • широкий спектр лізингових послуг
 • надійні фінансові партнери
 • член Українського об'єднання лізингодавців
 • регіональні представництва по Україні

Лізингова компанія Альфа-Лізинг працює на ринку лізингових послуг з 2001 року. До 2014 року компанія була відома як Універсальна лізингова компанія «Ленд-ліз». Враховуючи, що з 2014 року основним фінансовим партнером компанії є ПАТ «Альфа-Банк», керівництвом компанії було прийнято рішення вести діяльність під новим брендом Альфа-Лізинг.

Альфа-Лізинг пропонує своїм клієнтам послуги фінансового лізингу автотранспорту, сільськогосподарської техніки як для приватного користування, так і для комерційних цілей.

Альфа-Лізинг співпрацює з представниками малого, середнього та великого бізнесу, а також з фізичними особами, які зацікавлені в співпраці з надійним партнером з бездоганною репутацією.

Компанія Альфа-Лізинг є членом Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» (УОЛ) - добровільного союзу професійних учасників ринку лізингу, головна мета якого – сприяти розвитку відкритого і рівнодоступного ринку оперативного і фінансового лізингу в Україні шляхом координації діяльності підприємств, що об’єдналися для захисту спільних інтересів.

Центральний офіс Альфа-Лізинг знаходиться в м. Києві. Компанія веде свою діяльність по всій території України та має регіональні представництва у Запоріжжі, Харкові, Львові, Одесі, Вінниці, Черкасах.

Керівництво

Генеральний директорКуліба Олег Юрійович
Комерційний директорМішутіна Анастасія Григорівна

Сметана Юрій Васильович має 99% акцій ТОВ «УЛК «Ленд-ліз» (ТМ «Альфа-Лізинг») та є бенефіціаром компанії.

Документи

Альфа-Лізинг в Україні

 
Карта присутності Альфа-Лізинг в Україні
 • Київ і Центральний регіон
  - Київ, Житомир, Чернігів
  - Черкаси
 • Північно-східний регіон
  - Харків, Суми, Полтава
 • Центрально-східний регіон
  - Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький
 • Південний регіон
  - Одеса, Миколаїв, Херсон
 • Західний регіон
  - Львів, Ужгород, Луцьк, Рівне
  - Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль
 • Центрально-західний регіон
  - Вінниця, Хмельницький
 • Усі контакти

Відгуки про Альфа-Лізинг

Генеральний директор ПП «Аскон» Геннадій Володимирович Новіков:

Завдяки лізинговій компанії наше підприємство отримало можливість значно збільшити виробничі потужності, відновити парк сільськогосподарської техніки, що, в свою чергу, дало змогу запобігти втрат при збиранні с/г продукції. ПП «Аскон» позбавилося необхідності користуватися послугами сторонніх організацій, крім того, з’явилася можливість самим надавати ці послуги та отримувати додатковий прибуток. Ми дуже вдячні за якісне обслуговування, швидкість у прийнятті рішень та індивідуальний підхід до клієнта.

Директор ТОВ «Лампада-А» Віктор Васильович Кащук:

З квітня 2016 року ми співпрацюємо з Альфа-Лізинг і хочемо відзначити швидкість і якість роботи команди Альфа-Лізинг. Дуже важливо вибирати партнерів з співзвучними цінностями. Альфа-Лізинг продемонструвала в роботі партнерську позицію та професіоналізм – якісне обслуговування від моменту звернення і до цього дня.

Директор ПП «Агротранс-2009» Юрій Михайлович Боженко:

Приватне підприємство «Агротранс-2009» висловлює подяку Альфа-Лізинг за оперативність і професіоналізм у реалізації спільних лізингових проектів з придбання у фінансовий лізинг сільськогосподарської техніки. Завдяки реалізації цих проектів наше підприємство значно оновило парк техніки. В процесі роботи склалося сприятливе враження про компанію Альфа-Лізинг: професіоналізм і обов'язковість працівників, їх уміння оперативно і компетентно вирішувати всі поставлені задачі і знаходити компромісні рішення. В особі Альфа-Лізинг ПП «Агротранс-2009» одержало надійного ділового партнера і з задоволенням знову звернеться за лізинговими послугами і рекомендує Альфа-Лізинг своїм діловим партнерам.

Директор ТОВ «ПРОФАГРО» Дмитро Миколайович Стрельцов:

ТОВ «ПРОФАГРО» співпрацює з Альфа-Лізинг з 2012 року. За цей час між нашими організаціями склалися міцні партнерські відносини, засновані на взаємовигідній співпраці і взаєморозумінні. Вибираючи Альфа-Лізинг, ми керувалися такими критеріями: солідністю і значною вагою на ринку; прийнятними процентними ставками; мінімальними строками укладення договорів; умінням знайти вихід з нестандартних ситуацій; наявністю високоосвічених і професійно підготовлених фахівців; можливості гнучкої зміни графіків платежів; можливості взаємовигідного співробітництва; розвиненою інфраструктурою. В особі Альфа-Лізинг наше підприємство отримало надійного ділового партнера, будемо раді знову звернутися за лізинговими послугами і рекомендувати Альфа-Лізинг своїм партнерам.

Директор ТОВ «СВІТ Агротехніки» Сергій Дмитрович Волошин:

Колектив ТОВ «СВІТ Агротехники» висловлює подяку колективу ТОВ «УЛК «Ленд-Ліз» за професіоналізм, індивідуальний підхід, компетентність в роботі та оперативність в прийнятті рішень. В нашому динамічному світі завжди приємно мати справу з Професіоналами, які вміють цінити можливості та час і Партнерів, і Клієнтів. Завдяки Вашій роботі наша компанія має змогу підкорювати нові вершини, розвивати власний бізнес. Створювати нові робочі місця. Оновлювати парк власної техніки та автомобілів. Мати надійну Партнерську підтримку для наших Клієнтів.