Подати заявку

Легкове авто - зображення

Потрібен легковий автомобіль або цілий автопарк? З Альфа-Лізинг - це дуже просто.

Ми пропонуємо вигідні умови та спеціальні пропозиції на більшість автомобільних брендів (нові та вживані авто). Графік платежів розробляємо згідно ваших побажань та пропозицій. Вміємо почути своїх клієнтів та допомагати їм у весь період лізингового договору. Заявку розглядаємо максимально швидко, тому рішення по лізингу автомобіля ви отримаєте за ГОДИНИ!

Подати заявку

Комерційні авто - зображення

Комерційні автомобілі – це розвиток бізнесу. Це можливість займатись перевезенням, як людей, так і різних товарів. Можливо вам потрібне всього лише одне авто, а можливо й цілий автопарк. Разом з Альфа-Лізинг можливо все!

Оберіть будь-який комерційний (новий або вживаний автомобіль) і ми розрахуємо для Вас найкращий графік платежів. Це цілком можливо, адже ми #ЗНАЄМОВСЕПРОЛІЗИНГ.

Подати заявку

Вантажний автомобіль - зображення

Вантажний автомобіль – це серйозне придбання для будь-якого бізнесу, але стратегічно важливе. На перший погляд здається, що ця сума ляже тягарем на ваш бізнес, але хвилюватись не потрібно. Адже є Альфа-Лізинг.

Ми пропонуємо просту та зручну схему купівлі вантажних (нових або вживаних) автомобілів в лізинг. Ви обираєте автомобіль та укладаєте з нами договір лізингу. Після сплати мінімального авансу ви користуєтесь вантажим автомобілем.

Подати заявку

Сільське господарство - зображення

Аграрні технології постійно розвиваються, що вимагає регулярного оновлення парку сучасними тракторами, комбайнами, грунтообробними пристосуваннями та іншою технікою. Така техніка коштує чимало, а кредит уже давно не варіант для більшості фермерських господарств через складність його оформлення на початковому етапі.

Лізинг нової чи вживаної сільгосптехніки залишається єдиним вірним рішенням для тих, хто не має можливості внести відразу всю суму.

Подати заявку Техніка в лізинг - зображення

Ми надаємо на вигідних умовах фінансового лізингу різноманітну спецтехніку: екскаватор гусеничний, екскаватор колісний, фронтальний навантажувач, автоцистерна, бульдозер, автокрани, будівельні телескопічні навантажувачі, екскаватор-навантажувач, міні навантажувач, фронтальний навантажувач, автовишка, тандемний каток, грунтовий каток, асфальтоукладальник, грейдер, фреза, автогудронатор, мобільний асфальтний завод, бетоноукладчик, гусеничний самоскид, дорожній комбінований автомобіль, снігоприбиральної відвал, баштовий кран, палевдавлююча машина (копер), бетонозмішувальна установка, мобільний бетононасос, кран маніпулятор, міні екскаватор, сміттєвоз, навантажувач (екскаватор) для чищення пляжів, гусеничний драглайн, гусеничний комбайн (дробильна установка), кар'єрний самоскид, гідромолот, машина швидкої допомоги, пожежний автомобіль, аварійна машина, вахтовий автомобіль, автопаливозаправник, бурова машина (безтраншевий прокладальник труб), автобус (перон автобус).

З Альфа-Лізинг ваш бізнес буде неодмінно зростати і масштабуватися.